Strona główna » Zwroty

Zwroty

Jeżeli zakupiony produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, masz czternastodniowe prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny.

Prawo zwrotu dotyczy kompletu produktów wraz z otrzymanymi dodatkami i gratisami; nie przyjmujemy zwrotów nadwyżek zakupionych produktów.

Jako zwroty przyjmowane są jedynie produkty zakupione w naszym sklepie, nie noszące śladów użytkowania, które należy dostarczyć na własny koszt i ryzyko pod wskazany przez obsługę sklepu adres magazynu z którego towar był wysłany.

Kwota do zwrotu pomniejszana jest o wartość produktów noszących ślady użytkowania, uszkodzonych lub niekompletnych.
O otrzymaniu zwrotu produktów nie spełniających w/w wymagań powiadamiamy mailowo, pozostawiając je do dyspozycji Klienta przez 14 dni.
Po upływie 14 dni i w przypadku braku decyzji, towar będzie utylizowany.

W przypadku otrzymania zwrotu uszkodzonej w trakcie transportu przesyłki, spisywany jest z Kurierem odpowiedni protokół szkody.

Protokół ten przesyłany jest do Klienta celem podjęcia przez niego procedury roszczeniowej względem Przewoźnika lub Ubezpieczyciela.Zwrotom nie podlegają produkty sprzedawane na indywidualne zamówienie oraz II gatunku.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
Cube Art sp. z o.o. Cube Art sp. z o.o.

Cube Art sp. z o.o.
ul. C.Godebskiego 31b
62-800 Kalisz

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu